PILATES   /   ZDRAVÁ ZÁDA

Efektivní zdravotní cvičení metodou PILATES INSTITUTE ® a s využitím poznatků z vývojové kineziologie v max. 8členných skupinkách  pod vedením kvalifikovaného trenéra

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a řešíme jeho konkrétní problémy a potřeby. Veškeré posilování a cvičení by mělo mít přirozený průběh. Současné posilovací metody se proto inspirují ve vývoji dítěte (vývojová kineziologie). V praxi to znamená, že je třeba postupovat pomalu krůček po krůčku. Nelze začít hned těmi nejtěžšími cviky, stejně tak jako dítě nezačne chodit dříve, než se naučí se převalit, posadit a stoupnout si. Z toho vyplývá, že je nezbytné dokonale ovládat techniku každého pohybu, aby byl pak výsledek opravdu efektivní.  
Pilates / Zdravá záda jsou vhodné zejména pro osoby s chronickou bolestí zad, s vadným držením těla, s nadváhou, trpící stresem a únavou, trpící stresovou inkontinencí, se zájmem o prevenci osteoporózy, pro ženy v období přípravy plánovaného rodičovství, pro těhotné ženy a ženy po porodu, pro jedince s opakovaným napěťovým zraněním, pro pevné tělo, pro zformování postavy, pro odstranění špatných pohybových stereotypů, pro skvělý pocit !!! 
Pilates / Zdravá záda jsou i pro vás, kteří hrajete golf, tenis, hokej, fotbal, plavete, lyžujete, běháte, nebo jinak sportujete. Pro vás, kteří máte jednostranné zatížení — odstraníte svalové dysbalance, celkově zpevníte tělo, naučíte se správnému držení těla. Je však určen nejen pro sportovce, ale také pro umělce a tanečníky, pro které je velmi důležitá koncentrace a kondice.
Iveta Bartošová
679 05 Křtiny 253 /  tel.: 608 625 293/ e-mail: jogalisen@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!