KRANIOSAKRÁLNÍ REZONANCE

Patentovaná metoda kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace

 1 - 2 hod. 

Terapie Tě přivede k sobě samému, k přirozenému stavu, připomene Ti Tvou cenu a smysl života, ukáže ti pravou Podstatu.

Vnímáš pak   větší vitalitu, energii a zároveň intenzivnější pocit vnitřního klidu. 

V průběhu terapie se dostáváš do hladiny Alfa .  Duševní pohoda, kterou Alfa vlny vyvolávají, zlepšuje kvalitu spánku, učení, zvyšuje produktivitu a naši imunitu. 


Neodeznívá pouze jeden problém, se kterým přicházíte, ale i mnoho dalších. Cílem terapie je celkový stav zdraví, vyrovnanosti a pohody v životě.


Terapie

  • úvodní pohovor
  • uvolnění — reflexní masáž plosky nohy
  • samotná kraniosakrální terapie
  • využívám kvantový dotek, esenciální oleje, minerály

Klient leží přikrytý na zádech na lehátku v pohodlném oblečení.

Patentovaná metoda kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace je metoda postavená na základech kraniosakrální terapie dle Dr. W.G. Sutherlanda,  respektující člověka jako duchovní bytost podléhající přírodním a vesmírným zákonům.

Je to jemná manuální metoda, pohmatem zaměřeným na pohyb kostí lebečních, páteře, kosti křížové, pánve atd.  Terapeut vnímá, prohlubuje a synchronizuje kraniosakrální rytmus.
Kraniosakrální pohyb je součástí každého z nás, tento pohyb je i základním pohybem vesmíru.
Člověk je svou podstatou duchovní bytost. Větší část lidské bytosti utváří jemnohmotné struktury /informační pole/, které prostupují fyzickým tělem a vibrují na vyšších frekvencích, proto jsou pro pět smyslů člověka, které jsou součástí lidského těla neuchopitelné a neviditelné.
Je třeba si uvědomit, že my nejsme tělo, které má ducha.  My jsme duch, který má tělo!   Pokud dojde ke snižování frekvencí těchto jemnohmotných struktur (zejména na úrovni emočního a mentálního pole), dochází ke změnám fyziologickým a tyto procesy původně bezchybně pracující se mohou začít patologicky měnit. Takto dochází k ne-moci.

Kraniosakrální terapie je nástrojem, který celostním přístupem pomáhá najít cestu k rovnováze = zdraví na duševní i fyzické úrovni. Umožní tělu uvolnit z hloubky vše co ho blokuje a snižuje jeho frekvence. Zvýšením a udržením frekvencí začne tělo svůj přirozený samoléčící proces. Dostává se do harmonie, naučí se zklidnit, relaxovat a postupně se mění i jeho metabolismus. Vlastní a největší část, po uvolnění bloků, vykoná sama kraniosakrální tekutina, která představuje naše vnitřní světlo a pulzuje v těle v pravidelných intervalech.

Iveta Bartošová
679 05 Křtiny 253 /  tel.: 608 625 293/ e-mail: jogalisen@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!