OSOBNÍ TRÉNINK

Osobní trénink je určen pro každého, kdo se chce cítit skvěle (sportovec, nesportovec, těhotná, senior, člověk s nadváhou, děti...) jak fyzicky tak psychicky a chce vidět na svém těle výsledky.

Ať jste začátečník hledající to pravé, či zkušený sportovec a chcete zkusit něco nového nebo překonat stagnaci nebo Vás trápí bolestivost zad, páteře a kloubů. Jedná se o odborně vedené cvičení se zaměřením na individuální potřeby a přání klienta. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak dosáhnout Vašich cílů v držení těla a odstranění bolestivosti zad, páteře a kloubů. Osobní trénink je garance toho, že čas a úsilí strávené při Vašem tréninku budou efektivně využity.
Chceme-li pozměnit držení těla, je nutno vytvořit nové pohybové programy pro držení těla a pohybové chování, uložit je do paměti učením a přidat jim vysoký stupeň priority. To vyžaduje vedle práce zkušeného trenéra vědomou a dlouhodobou spolupráci klienta, který na sobě musí pracovat. Správné držení těla je výsledkem souhry svalového systému, ale i píle a pevné vůle. Vadné držení vzniká často na základě poruch centrální regulace, zde se musíme zaměřit na ovlivnění možností CNS.


Vadné držení těla lze odstranit zásahem do CNS (centrální nervové soustavy) učením, nikoli pouze posilováním svalů. Prvotním cílem, kterého chceme dosáhnout je řízení pohybu, které nám přinese napřímení atd.

Využívám znalostí ze studia kineziologie a vývojové kineziologie zejména s Doc. Mudr. Františkem Véle, CSc, PhDr. Jiřím Čumpelíkem, Ph.D., PhDr. Jitkou Vařekovou, Ph.D. a dalšími předními odborníky uznávanými v ČR i ve světě.


Pracuji s klienty, kteří mají vlastní 100% zájem o nápravu porušené funkce (vadné držení těla, bolestivost kloubů, páteře, problémy s pánevním dnem, plochá noha, špatné pohybové stereotypy včetně chůze ... ) a kteří jsou ochotni spolupracovat s pílí a trpělivostí.

Iveta Bartošová
679 05 Křtiny 253 /  tel.: 608 625 293/ e-mail: jogalisen@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!